- Reklama -NikeNike

Panthers Wrocław x Mitchell & Ness – tak powinno robić się promocję klubu!

Ten kto na co dzień związany jest z pięknym miastem Wrocław, bardzo dobrze wie kim są WROCŁAWSKIE PANTERY i kto je reprezentuje. Natomiast zdajemy sobie sprawę, że niektóre osoby nie są tak dobrze rozeznane w temacie, dlatego dajemy im szybkie info. Panthers Wrocław to świetnie radząca sobie, drużyna futbolu amerykańskiego. 

Spytacie dlaczego akurat to dzisiaj wspominamy o futbolu amerykańskim? Spieszymy z odpowiedzią, bo sprawa jest dość prosta. Bardzo podoba nam sposób promocji tego klubu. Co więcej, dosłownie przed chwilą zaprezentował on kolaborację z producentem różnego rodzaju czapek Mitchell & Ness. 

Do wyboru mamy klasyczną „wpierdolkę” oraz Snapback. Ponadto z tego co wiemy, za chwilę wjedzie też Bucket Hat, żebyśmy mogli poczuć się choć odrobinę jak ScHoolboy Q w klipie do numeru Hell of a Night. 

Co do danych technicznych to w pierwszym produkcie front ozdobiony jest haftowanym, charakterystycznym logo Panthers Wrocław. Do tego obwód jest regulowany, a dominującą barwą jest czerń. Natomiast, jeśli chodzi o Snapback to tutaj również mamy logotyp drużyny, umieszczony na przodzie. W tylnej części znajduje się aplikacja, podkreślająca przynależność do marki. 

Po więcej informacji udajcie się na oficjalną stronę internetową utadka.pl. Przypominamy tylko, że jest to edycja limitowana, więc radzimy się spieszyć! 

Panthers Wrocław x Mitchell & Ness – tak powinno robić się promocję klubu!1 Panthers Wrocław x Mitchell & Ness – tak powinno robić się promocję klubu!2 Panthers Wrocław x Mitchell & Ness – tak powinno robić się promocję klubu!3 Panthers Wrocław x Mitchell & Ness – tak powinno robić się promocję klubu!4 Panthers Wrocław x Mitchell & Ness – tak powinno robić się promocję klubu!5 Panthers Wrocław x Mitchell & Ness – tak powinno robić się promocję klubu!6 Panthers Wrocław x Mitchell & Ness – tak powinno robić się promocję klubu!7 Panthers Wrocław x Mitchell & Ness – tak powinno robić się promocję klubu!8 Panthers Wrocław x Mitchell & Ness – tak powinno robić się promocję klubu!9

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -NikeNike

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: