- Reklama -Air Jordan 1 Low Neutral Grey
Strona głównaStylSneakersJuż za chwilę odbędzie się premiera Paperboy Paris x New Balance 992

Już za chwilę odbędzie się premiera Paperboy Paris x New Balance 992

Francuska kawiarnia Paperboy Paris wchodzi w drugą kolaborację z amerykańską marką spod znaku eNki i wspólnie wydają limitowaną wersję butów New Balance 992.

Na wygląd dzisiejszego bohater wpływ miały… jajka sadzone, popularne danie w menu francuskiej lokalizacji. Cholewkę wykonano z zamszowych, siateczkowych i skórzanych paneli, które mamy w odcieniach jasnego beżu i bieli z akcentami w żółci, które widać przy oczkach na sznurówki.

Wybrane kolory nawiązują do skromnego jajka sadzonego, do którego odnosi się również zabawna grafika na języku. Aby uzupełnić projekt, paryska ekipa dodał swoje logo na pięcie. Szampańsko srebrne akcenty w postaci eNki na boku i elementów na tyle domykają cały projekt, który został osadzony na białawej podeszwie.

„Naszym celem było po prostu podkreślenie produktu, który ma silne zastosowanie w naszej kuchni, ale ma również sens w przypadku New Balance. Niespodziewanie łącznikiem, którego szukaliśmy, było jajko” – mówi Banga, brand director Paperboy.

Nawiązanie do jajek sięga początków New Balance, kiedy projektując łuk buta designerzy inspirowali się stopą kurczaka.

„W Paperboy staramy się tworzyć mosty łączące wiele wszechświatów, branż i koncepcji poprzez żywność” – kontynuuje Banga.

Paperboy Paris x New Balance 992 1

„Nie byłoby Paperboy bez kreatywności i społeczności” – opowiada Banga. „Nasz zespół, nasze ekosystemy i nasze miasto są pełne inspiracji, które staramy się wlewać do naszych projektów. Uwielbiamy historie, znane i przemyślane rzeczy. Paperboy to miejsce, w którym spotyka się szerokie grono ludzi, dzięki ich pochodzeniu, zainteresowaniom i wiedzy. To siła naszego bardzo otwartego sposobu myślenia, który pozwala nam wykładniczo wzbogacać nasz ekosystem. Nasza kreatywność, stymulowana każdego dnia, jest owocem wspólnej myśli, a naszym zadaniem jest ją uchwycić i ożywić”.

Premiera opisywanych butów Paperboy Paris x New Balance 992 ustawiona jest na 30 stycznia bieżącego roku i będzie je można kupić tylko w Paryżu.

Paperboy Paris x New Balance 992 2 Paperboy Paris x New Balance 992 3 Paperboy Paris x New Balance 992 4 Paperboy Paris x New Balance 992 5 Paperboy Paris x New Balance 992 6 Paperboy Paris x New Balance 992 7 Paperboy Paris x New Balance 992 8

- Reklama -NIKE FLEECE
- Reklama -Air Jordan 1 Low Neutral Grey

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: