- Reklama -Air Jordan 4Air Jordan 4

Oto kolaboracyjne wydanie Paperboy x All Gone x New Balance 991

Przed Wami oficjalne zdjęcia trójstronnej kolaboracji, która właśnie pojawiła się w sprzedaży. Poznajcie bliżej wydanie Paperboy x All Gone x New Balance 991.

W cały projekt zamieszane są, jak wspomnieliśmy wyżej, trzy strony. Pierwszą jest ekipa Paperboy, czyli malutka restauracja i kolektyw ziomków z Paryża. Drugą jest marka New Balance, a dokładniej jej brytyjska fabryka, która stworzyła poniższe dzieło. A osobą, która do tego projektu doprowadziła jest Michael Dupouy, który od lat wydaje świetne książki All Gone podsumowujące świat streetwearu i sneakersów. Zreszta niedawno pisaliśmy o edycji All Gone 2021.

To nie jest pierwsze takie wydanie jakie na swoim koncie posiada Michael. Pierwszy wspólny projekt z amerykańską marką stworzył w 2006 roku i od tamtej pory dołożył jeszcze trzy kolejne kolaboracje.

Do przedsięwzięcia NB AGPPB (New Balance All Gone PaperBoy) wybrano kultową sylwetkę New Balance 991. Z połączenia doświadczeń powstał wyjątkowy projekt, który został wyprodukowany w legendarnej fabryce Flimby. Buty szczycą się wysokiej klasy materiałami z nienagannym wykończeniem i dbałością o szczegóły.

Cholewka łączy w sobie białą siateczkę z panelami z cielistego nubuku oraz elementami wykonanymi z różowego zamszu. Dochodzi do tego beżowy zamsz umieszczony wokół pięty, zielona eNka na boku, a także bordowa skóra z napisem All Gone na tyle buta. Kropką nad i wydaje się być biało szara podeszwa. Całość przypieczętowano metką Paperboy na języku. Zatem całość przypomina wspomnianą wyżej książkę.

Aby zdobyć i mieć szansę zakupu opisywanych Paperboy x All Gone x New Balance 991 trzeba było mieć ogromne szczęście. Taką szansę dostały jedynie osoby, które znalazły „magiczny bilet” w swoich książkach AG kupionych dziś (21 stycznia 2022) w paryskim Paperboy.

paperboy x all gone x new balance 991 1 paperboy x all gone x new balance 991 2 paperboy x all gone x new balance 991 3 paperboy x all gone x new balance 991 4 paperboy x all gone x new balance 991 5 paperboy x all gone x new balance 991 6 paperboy x all gone x new balance 991 7

- Reklama -air jordan 13air jordan 13

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: