- Reklama -NikeNike
Strona głównaStylSneakersPARLEY X ADIDAS ULTRA BOOST (JESIEŃ 2016)

PARLEY X ADIDAS ULTRA BOOST (JESIEŃ 2016)

Parley The Ocean to w skrócie instytucja dbająca o dobro i czystość oceanów. Zostali oni raz jeszcze zaproszeni przez markę adidas to stworzenia nowej wersji butów z ich stajni.

Wybór padł na jeden z najpopularniejszych modeli niemieckiej marki, czyli Ultra Boost. Cholewka została stworzona z przędzy i materiałów syntetycznych, które powstały z plastikowych odpadów i śmieci wyłowionych z oceanów. Z racji tego zabrakło rzecz jasna plastikowej bocznej klatki oraz stabilizatora pięty, a w ich miejsce mamy materiałowe trzy paski oraz przeszycia na pięcie co sprawia, że cały projekt wygląda wyjątkowo. Całość zabarwiona jest w odcieniach koloru niebieskiego i granatowego, a wszystko to spoczywa na białej podeszwie Boost z białym spodem, co również jest rzadko spotykane.

Konkretów co do daty premiery poniższych butów adidas Ultra Boost nie znamy, ale nie powinien to być jakiś odległy termin. Sprawdzajcie zatem na bieżąco dział nowości w sklepie adidas.

PARLEY X ADIDAS ULTRA BOOST (JESIEN 2016)- PARLEY X ADIDAS ULTRA BOOST (JESIEN 2016)-0 PARLEY X ADIDAS ULTRA BOOST (JESIEN 2016)-2 PARLEY X ADIDAS ULTRA BOOST (JESIEN 2016)-3 PARLEY X ADIDAS ULTRA BOOST (JESIEN 2016)-4 PARLEY X ADIDAS ULTRA BOOST (JESIEN 2016)-5 PARLEY X ADIDAS ULTRA BOOST (JESIEN 2016)-6

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -Nike
- Reklama -NIke

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: