Nadchodzące wydanie Parra x Nike SB Dunk Low pojawi się w asymetrycznej kolorystyce

Parra x Nike SB Dunk Low FF

Od kilku tygodni w sieci pojawia się szereg fotografii z samplami kolaboracyjnego projektu Parra x Nike SB Dunk Low. Dziś dla przykładu mamy dla Was asymetryczną wersję, które rzekomo ma być wydaniem Family & Friends.

Zgodnie z tytułem – oba buty w parze różnią się między sobą. Wprawdzie biała podeszwa z kauczukowym jasnobrązowym spodem oraz białe panele bazowe są w obu przypadkach takie same to reszta jest już zdecydowanie inna. W prawym bucie mamy ciemną zieleń na przodzie, czerwone oczka na sznurówki oraz niebieski tył. Z kolei lewy but to ciemna czerwień wokół toeboxu, jasna przy sznurówkach, a róż domyka but od tyłu.

Kolejną ciekawostką jest tu Swoosh umieszczony na bokach. Jego kształt jest zdecydowanie inny niż ten, który widujemy w tym modelu od lat. Zreszta sami zerknijcie na dołączone fotografie.

Oficjalna data premiery butów Parra x Nike SB Dunk Low nie została jeszcze ujawniona, ale jak wspomnieliśmy powyżej, może to być para Family & Friends. Jak tylko zdobędziemy więcej informacji to od razu damy Wam znać.

Parra x Nike SB Dunk Low FF 2 Parra x Nike SB Dunk Low FF 1 Parra x Nike SB Dunk Low FF 3 Parra x Nike SB Dunk Low FF 4 Parra x Nike SB Dunk Low FF 9 Parra x Nike SB Dunk Low FF 7 Parra x Nike SB Dunk Low FF 6 Parra x Nike SB Dunk Low FF 8 Parra x Nike SB Dunk Low FF 5