- Reklama -NikeNike
Strona głównaLifestyleAkcesoriaPaski RUSH dnm „U-Lock” – Black & Brown

Paski RUSH dnm „U-Lock” – Black & Brown

Ostatnio o łódzkiej firmie RUSH dnm pisaliśmy przy okazji letniej kolekcji, do której dołożono klimatyczny lookbook. Natomiast, dzisiaj nie będziemy skupiać się wokół zestawu odzieżowego, lecz przejdziemy do akcesoriów a dokładnie dwóch solidnych skórzanych pasków, dostępnych w czarnym i brązowym odcieniu. Warto również dodać, że do całości dorzucono klimatyczne fotografie, utrzymane w miejskiej atmosferze – odpowiada za nie Piotr Szewc.

Sam produkt nosi nazwę U-Lock i już sam tytuł wskazuje, że jest on przeznaczony nie tylko dla zwykłych użytkowników. Jak widać na poniższych zdjęciach, raczej każdy rowerzysta będzie miał z niego pożytek, bowiem wyposażony jest on w specjalną klamrę, nawiązującą do rowerowych zapięć typu U-Lock.

Trzeba przyznać, że każdy detal jest tutaj wykonany z olbrzymią starannością. Wystarczy wspomnieć o tłoczonym logo, dodatkowej wkładce czy szlufce z potrójnym mocowaniem na karabińczyk lub klucze. Nawet opakowanie jest nietuzinkowe – specjalnie stworzone pudełko.

Natomiast, jeśli chodzi o dostępność tych dwóch nowości to już teraz ogarniecie je na oficjalnej stronie internetowej RUSH dnm. i co najważniejsze, już w ten weekend zanotują one swoją premierę na następujących imprezach: Mustache: Yard Sale vol. 10 i HUSH Warsaw.

IMG_3012-Edit IMG_3029-Edit IMG_3039-Edit IMG_3068-Edit IMG_3115-Edit IMG_3141 IMG_3122 IMG_3128 U-LOCK BELT BROWN LOW IMG_3078 IMG_3136 IMG_3137 U-LOCK BELT BLACK LOW RUSH U-LOCK BELT LOW

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -Nike
- Reklama -NIke

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: