Holenderski butik Patta już od kilku dobrych lat współpracuje z japońską marką Asics. Pierwszy projekt zrobili w 2007 roku, był to model Gel Lyte III, następnie mieliśmy Gel Lyte Speed w 2009 oraz Gel Saga w 2011. Teraz, w 2016 łączy siły ponownie, tym razem na warsztacie był model Gel Respector.

Inspiracją do ich zaprojektowania były serie anime, bogate i kolorowe postacie, tropikalne ryby i mitologiczne kreatury. Bazą jest tu perforowany jasnoszary nubuk, który został otoczony niebieskimi panelami z zamszu oraz dopełniony przez ognisty pomarańczowy branding po boku. Dochodzą do tego zielone delikatne akcenty, płaskie i okrągłe sznurówki dopasowane kolorystycznie do cholewki oraz logotypy na tyle, na języku oraz wkładce.

Premiera już przewidziana już za chwilę, bo na 27 lutego bieżącego roku w sklepie Patta. Pozostałe sklepy dostaną je w późniejszym terminie. Cena ustawiona jest na poziomie €150.

PATTA X ASICS GEL-RESPECTOR-1 PATTA X ASICS GEL-RESPECTOR-2 PATTA X ASICS GEL-RESPECTOR-3 PATTA X ASICS GEL-RESPECTOR-4 PATTA X ASICS GEL-RESPECTOR-5 PATTA X ASICS GEL-RESPECTOR-6 PATTA X ASICS GEL-RESPECTOR-7 PATTA X ASICS GEL-RESPECTOR-8 PATTA X ASICS GEL-RESPECTOR-9

Reklama
air jordan