- Reklama -NikeNike
Strona głównaStylSneakersKolaboracja Patta x Diadora przynosi limitowaną wersję butów N9000 „Game On”

Kolaboracja Patta x Diadora przynosi limitowaną wersję butów N9000 „Game On”

Zespół projektantów stworzony na linii Patta x Diadora zasiadł przy wspólnym stole już 5 raz. Owocem ich prac jest limitowana wersja butów Diadora N9000, która została zatytułowana „Game On” i nawiązuje do historycznego związku niderlandzkiego sklepu z piłką nożną.

Patta po raz pierwszy wypuściła swoją wersję modelu N9000 w 2014 roku i teraz powraca ze świeżym spojrzeniem na ten klasyczny but. Najnowsze wydanie ponownie oddaje hołd piłkarskiemu światu, a dokładniej legendarnemu Christianowi „Bobo” Vieriemu. Stąd między innymi „9” na tyle cholewki, czyli numer jaki nosił na plecach ten legendarny napastnik. Był on również sponsorowany przez włoską Diadorę, więc wybór był chyba oczywisty.

Kultowe biegówki włoskiej marki zostały skonstruowane z paneli wykonanych z nubuku, wysokiej klasy skóry oraz siateczki. Wszystko zostało zabarwione na czarno i postawione na białej podeszwie z szarym akcentem i brązowym gumowym spodem. Jedyną rozrywką wydaje się tu być żółty branding w bocznych sektorach cholewki z dodatkową białą obwolutą.

Premiera butów Patta x Diadora N9000 „Game On” odbędzie się 30 kwietnia. Będzie je można nabyć w ich sklepach stacjonarnych oraz online. Do tego czasu zapoznajcie się z dołączonymi fotografiami.

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -Nike
- Reklama -NIke

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: