- Reklama -Nike WyprzedazNike Wyprzedaz

Przed Wami trzeci kolaboracyjny projekt Patta x Mizuno Sky Medal

Można śmiało rzec, że zespół projektantów stworzony na linii Patta x Mizuno, to starzy dobrzy znajomi. Dziś przedstawimy Wam ich efekty trzeciej już kolaboracji na modelu Mizuno Sky Medal.

Pierwszy wspólny projekt ujrzał światło dzienne już 2018 roku. Kontynuacja tego przedsięwzięcia odbyła się w roku 2020. Zgodnie z 'tradycją’ na nowe przedsięwzięcie przyszło nam czekać kolejne dwa lata, ale patrząc na dołączone zdjęcia, chłopaki nie zmarnowali tego czasu.

patta mizuno sky medal ivory red green 1

patta mizuno sky medal ivory red green 8

Ta ekskluzywna wersja Sky Medal będzie dostępna w kolorystyce Ivory, Red i Green, nawiązującej do palety barw z najnowszej kolekcji odzieży Patta. Prezentowany tu model wkracza do teraźniejszości jako hołd dla obuwia z przeszłości: silnie inspirowany modelami i liniami lat 90-tych, łączy bezprecedensową mieszankę nowego i vintage, sportu i stylu życia, kultowych linii i płonących odcieni.

Bazą w tym projekcie są perforowane panele w jasnej barwie, które okupują zarówno boczne sektory cholewki, jak i panele na górze toeboxu oraz na kołnierzu. Towarzyszą im ciemnoturkusowe panele przy wiązaniu, przy podeszwie, a także na przodzie i tyle cholewki. Świetny przełamaniem wydaje się być żywa czerwień na logotypie Running Bird. Dochodzą do tego panele w kolorze cienistym w postaci chociażby języka.

Buty Patta x Mizuno Sky Medal pojawią się w sprzedaży w ich sklepie online już 1 kwietnia bieżącego roku.

patta x mizuno sky medal ivory red green 1 patta x mizuno sky medal ivory red green 2 patta x mizuno sky medal ivory red green 3 patta x mizuno sky medal ivory red green 4 patta x mizuno sky medal ivory red green 5 patta x mizuno sky medal ivory red green 6 patta x mizuno sky medal ivory red green 7

- Reklama -SnipesSnipes

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: