- Reklama -NikeNike
Strona głównaStylStreetwearKolaboracyjna kolekcja Patta x Stussy na jesień 2019

Kolaboracyjna kolekcja Patta x Stussy na jesień 2019

W tym roku holenderski butik obchodzi swoje 15-lecie, a przy okazji otworzył swój sklep tymczasowy w Nowym Jorku. Obie te kwestie były powodem zaprojektowania kilku ciekawych kolaboracyjnych produktów. Pokazywaliśmy Wam efekty współpracy z Carhartt WIP, ale obok tego pojawia się również kolekcja Patta x Stussy, z którą zapoznamy Was poprzez ten wpis.

W skład kolekcji wchodzi wełniana czarna koszula, którą narzucamy na t-shirt i służy jak lekka kurteczka. Na jej plecach umieszczono napis „The P is..still Free” w stylu Stussy. Następnie mamy t-shirt „Champion Sound”, który występuje w bieli i czerni. Obok tego będzie można kupić czarny longsleeve z królewskim lwem na plecach, a także wełniany bucket hat oraz spodnie bojówki z wzorem Terrazzo. Nowościom możecie się przyjrzeć na dołączonych pod tekstem zdjęciach.

Nowości z kolaboracyjnej kolekcji Patta x Stussy będą dostępne od 30 września w ich sklepach stacjonarnych w Amsterdamie, Londynie i Mediolanie, a także w ich sklepie online. Kolekcja pojawi się również u pozostałych dealerów kalifornijskiej marki już 4 października.

Patta x Stussy 1 Patta x Stussy 2 Patta x Stussy 3 Patta x Stussy 4 Patta x Stussy 5 Patta x Stussy 6 Patta x Stussy 7

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -Nike
- Reklama -NIke

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: