- Reklama -NikeNike
Strona głównaStylSportswearPaul Pogba i adidas przedstawiają szóstą wspólną kolekcję

Paul Pogba i adidas przedstawiają szóstą wspólną kolekcję

Po wiosennej koszykarskiej kolekcji duet Paul Pogba i adidas raz jeszcze łączą siły i wypuszczają specjalną kolekcję, z którą zapoznamy Was poprzez ten wpis.

To już szóste wspólne przedsięwzięcie, więc obie strony dogadują się zapewne bez słów i każdy zna swoje wizje oraz oczekiwania. Pośród nowości znajdziemy nie tylko buty, ale również nowe propozycje odzieży, których unikatowy design inspirowany jest pozaboiskowymi zainteresowaniami piłkarza. Oczywiście kluczowym punktem kolekcji są buty adidas Predator 19+ PP. Co do samej odzieży to odbiega ona znacząco od poprzednich wydań, zwłaszcza od sezonu piątego. Główną rolę odgrywa kolor czarny, któremu towarzyszą elementy w fiolecie, a pojawia się one niemalże wszędzie. Do kupienia będą bluzy rozpinane na zamek, spodnie dresowe, a także koszulki, szorty oraz bluzy z kapturem.

Debiut szóstej kolekcji Paul Pogba x adidas na sklepowych półkach ustawiona jest na 15 grudnia bieżącego roku, a zgarniecie ją w internetowym sklepie pod tym linkiem.

Paul Pogba x adidas 1 Paul Pogba x adidas 2 Paul Pogba x adidas 3 Paul Pogba x adidas 4 Paul Pogba x adidas 5 Paul Pogba x adidas 6

 

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -Nike
- Reklama -NIke

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: