- Reklama -Koszulka Piłkarska Reprezentacji Polski
Strona głównaStylSneakersOto nadchodzący projekt Pensole x New Balance 327

Oto nadchodzący projekt Pensole x New Balance 327

Ten wpis pozwoli Wam się zapoznać z dość nietypowym kolaboracyjnym projektem butów New Balance 327. Partnerem amerykańskiej marki byli designerzy z Pensole Footwear Design Academy z Portland, a całość wyjdzie pod parasolem sklepów Foot Locker.

Sylwetka NB327 to całkiem nowy model na rynku, który zadebiutował w tym roku. Stylistykę na lata 70-tych uzyskano dzięki połączeniu kilku elementów zaczerpniętych z modeli biegowych sprzed ponad 40 lat.

Dziś model dostaje kolejne wcielenie, które wyróżnia się na tle poprzednich projektów zygzakowatymi przeszyciami na bokach cholewki. Na granatowym tle umieszczono przeszycia w błękicie i czerwieni. W tych samych kolorach mamy również zamszowy przód cholewki oraz panel znajdujący się na boku. Ciemny granat pojawia się ponadto na pięcie oraz na zamszowych oczkach przy sznurowaniu. Błękitna wyściółka, język oraz sznurowanie wieńczą myśl designerów.

Premiera butów Pensole x New Balance 327 ustawiona jest na 4 grudnia. Buty będą dostępne wyłącznie w sklepach Foot Locker, niestety nie posiadamy informacji o dostępności w sklepach europejskich / polskich.

Pensole x New Balance 327 0 Pensole x New Balance 327 3 Pensole x New Balance 327 1 Pensole x New Balance 327 2

- Reklama -NIKE FLEECE
- Reklama -Koszulka Piłkarska Reprezentacji Polski

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: