- Reklama -NIkeNIke

Oto nowe perfumy COMME des GARÇONS Parfums „Marseille”

Jeśli chodzi o perfumy to COMME des GARÇONS Parfums tworzy jedne z najbardziej nietypowych, kontrowersyjnych i nietuzinkowych zapachów, które albo się kocha albo nienawidzi. Wspomnamy o tym, ponieważ japoński dom mody przedstawia właśnie swoje najnowsze perfumy o nazwie „Marseille”.

Nowy zapach nie jest podobny do większości z serii CDG, które zazwyczaj są bardziej pieprzne, drzewne lub kwiatowe. Przedstawiane dzieło japońskiej marki czerpie inspiracje z Savon de Marseille, czyli wysokiej klasy jakości mydła w kostce produkowanego w południowej Francji. Uważane za złoty standard mydlin, mydło marsylskie jest uwielbiane za oszczędną listę składników, dzięki czemu jest wystarczająco delikatne zarówno dla delikatnych ubrań, jak i dla wrażliwej skóry.

Perfumy „Marseille” mają nuty głowy europejskiego mydła – które pachnie głównie oliwą z oliwek – i neroli. Serce petalii (zapach kwiatowo – liczi) i pomarańczowych kryształków jest zagruntowane bazą z ambrofiksu (utrwalacza tytoniowo-bursztynowego), nadającego zapachowi dymną długowieczność.

Najnowsze perfumy COMME des GARÇONS Parfums „Marseille” możecie już zakupić poprzez Dover Street Market. Dostępne pojemności to 30 lub 50 ml. Natomiast cena to odpowiednio 60£ i 75£.

perfumy comme des garcons perfums marseille 1 perfumy comme des garcons perfums marseille 2

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -NIkeNIke

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: