- Reklama -NikeNike

Oto nowe perfumy Ganja Comme des Garçons

Jeśli jesteś fanem nietuzinkowych i unikatowych zapachów to ten wpis z pewnością Cię zainteresuje. Ganja by Comme des Garçons to nowe perfumy serwowane przez oddział japońskiego domu mody dowodzonego przez Rei Kawakubo.

Łącząc zapachy drzewne i zielne, GANJA obiecuje nam ucieczkę i stymulację sensoryczną. Nowy zapach został stworzony przez Caroline Dumur. Jego celem było połączenie dwóch światów: świata miejskiego poprzez projekt butelki stworzonej przez Rei Kawakubo oraz świata pozazmysłowego dzięki drzewnemu, korzennemu i przewiewnemu aromatowi.

Nuty głowy to oleje z czarnego pieprzu oraz z nasion kminku. Następnie mamy nuty serca, czyli akord konopny, lentyszek, mate. Z kolei nuty bazy to olejek z drzewa gwajakowego, żywica olibanum, olejek paczulowy. Jednego trzeba być pewnym – opisywane perfumy z pewnością różnią się od wszystkiego, co jest obecnie na rynku.

Butelka z perfumami o pojemności 30 ml jest wykonana z przezroczystego szkła, z napisem „GANJA” w kolorze czarnym inspirowanym graffiti. Perfumy Ganja Comme des Garçons zostały wycenione na kwotę £50 i są dostępne w sklepach Dover Street Market.

perfumy Comme des Garcons Ganja 1 perfumy Ganja Comme des Garcons

 

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -NikeNike

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: