- Reklama -The Illest Instagram
Strona głównaLifestyleInneNajnowsze perfumy Louis Vuitton „On the Beach” to orzeźwiająca mieszanka cytrusowych nut

Najnowsze perfumy Louis Vuitton „On the Beach” to orzeźwiająca mieszanka cytrusowych nut

Najnowsze perfumy Louis Vuitton „On the Beach” to orzeźwiająca mieszanka cytrusowych nut, które wydają się być odpowiednim zapachem na wiosnę i lato.

Prezentowane poniżej perfumy wychodzą w ramach Parfums de Cologne i są już 5 uniseksowym zapachem w tej linii. Świeża propozycja luksusowego domu mody oferuje lekką mieszankę takich cytrusów jak grejpfrut i pomarańcza, idealną na beztroskie letnie dni. Mieszanka zawiera neroli, a także subtelne nuty tymianku, rozmarynu i różowego pieprzu. Produkt dopełnia odrobina cyprysu.

Zapach został stworzony przez przez Jacquesa Cavalliera Belletruda i czerpie inspirację z wrażeń zmysłowych, które obejmują miękki i ciepły piasek, spokojne fale i przyjemne wspomnienie dnia na plaży.

Co do samej butelki to swoim designem przypomina letni zachód słońca. Szkło przechodzi gradientem od czerwieni i pomarańczu aż po błękit i biel.

Perfumy Louis Vuitton „On the Beach” będą miały swoją premierę już 1 kwietnia bieżącego roku. Będzie je można nabyć za pośrednictwem strony internetowej domu i w wybranych sklepach.

perfumy Louis Vuitton On the Beach 1 perfumy Louis Vuitton On the Beach 2

- Reklama -Nike Blazer
- Reklama -The Illest Instagram

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: