- Reklama -NikeNike

Zapach Molly w butelce: Proxl3m w niszowych perfumeriach!

Od stworzenia zapachu, który jest nie tylko aromatem, ale także historią i osobowością, minęło wiele lat. Teraz, kultowy duet hip-hopowy PRO8L3M, znany z innowacyjnych dźwięków i głębokich tekstów, wkracza do świata perfumeryjnych eksploracji z Proxl3m – zapachem inspirowanym Molly z ich utworu.

Molly Millions, bohaterka stworzona przez Williama Gibsona, zyskała swój zmysłowy wymiar w formie perfum. To niezwykłe połączenie cytrusowych akcentów, pikantnych przypraw i drzewno-skórzanych nut prowadzi do wyjątkowego doświadczenia zmysłowego. Kompozycja, stworzona we współpracy z uznaniem paryskiego atelier Flair i hiszpańskiej marki Sora Dora, emanuje nie tylko charakterem Molly, ale także jej partnera.

Proxl3m to więcej niż tylko zapach. To opowieść o sile, lojalności i nieustraszoności. W eleganckim flakonie, zaprojektowanym specjalnie dla tych perfum, kryje się esencja muzyki, która może być teraz noszona codziennie.

Odkryj nowy wymiar zmysłów z Proxl3m – zapachem, który niezwykle odzwierciedla ducha duetu PRO8L3M. Kupisz je w salonach Mood Scent Bar oraz w ich sklepie online.

perfumy proxl3m molly pro8l3m 1 perfumy proxl3m molly pro8l3m 2 perfumy proxl3m molly pro8l3m 3 perfumy proxl3m molly pro8l3m 4

LINK DO SKLEPU

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -NikeNike

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: