- Reklama -NIke Air MaxNIke Air Max
Strona głównaStylSneakersPharrell x adidas HU NMD Trail „Blank Canvas”

Pharrell x adidas HU NMD Trail „Blank Canvas”

Od dobrych kilku miesięcy w zasadzie nie ma tygodnia, byśmy nie wspominali o świetnym artyście, jakim jest Pharrell Williams. Aczkolwiek nie chodzi tutaj o żadne projekty muzyczne a bardziej o tematy związanie z odzieżą oraz tak zwaną but-grą.

Mianowicie po różnych zajawkach, na które można było trafić w Internecie, dzisiaj mamy dla Was kolejną porcję fot, które przedstawiają najnowsze dzieło Pharrella – mowa o butach adidas HU NMD Trail, dostępnych w kolorystyce oznaczonej wstępnie jako Blank Canvas.

Dlatego też, jeśli chodzi o sam wygląd poniższego obuwia to chyba nie zdziwi Was fakt, jeśli powiem Wam, że zdecydowanie dominuje prostota. W zasadzie mamy tutaj do czynienia z jednym kolorem, jakim jest biel. Barwa ta pojawia się na cholewce, na sznurówkach oraz charakterystycznej podeszwie. Warto również odnotować fakt, że chyba najbardziej wyróżniającym elementem jest napis, składający się z wielkich liter – WORLD, umieszczony na na tych kicksach.

Co do dostępności tej konkretnej parki adidas HU NMD Trail to z wstępnych informacji wynika, że pojawi się ona na oficjalnej stronie firmy adidas już 23 lutego.

Pharrell x adidas HU NMD Trail Blank Canvas1 Pharrell x adidas HU NMD Trail Blank Canvas2 Pharrell x adidas HU NMD Trail Blank Canvas3 Pharrell x adidas HU NMD Trail Blank Canvas4 Pharrell x adidas HU NMD Trail Blank Canvas5

- Reklama -Nike Air Force 1
- Reklama -NIke Air Force 1

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: