- Reklama -NikeNike
Strona głównaStylSneakersPharrell Williams i adidas projektują tenisówki

Pharrell Williams i adidas projektują tenisówki

Pharrell Williams to był strzał w dziesiątkę. adidas podpisując z nim kontrakt zarobili więcej niż przy butach Kanye Westa. Teraz obie strony idą o krok dalej i zamiast lifestyle’owych butów wypuszczają nowe wersje butów do tenisa.

Ta mini kolekcja inspirowana była latami ’70 w tenisie. Widzimy tu idealny miks stylu Pharrella z klasyczną tenisową odzieżą oraz techniczną nowoczesnością w polówkach, lekkich kurtkach oraz szortach i rzecz jasna w butach. Pośród nowości znajdziemy trzy wersje takich butów jak Adizero Ubersonic 3.0, Adizero Ubersonic 2.0 oraz Barricade Boost 2017. Wszystkie trzy modele będą miały podobny design wykorzystujący kolory: czerwony, niebieski oraz żółty i biały.

Widoczne tu nowości pojawią się w sprzedaży na koniec sierpnia i będzie je można kupić w sklepie pod tym linkiem.

Pharrell Williams i adidas projektuja tenisowki-1 Pharrell Williams i adidas projektuja tenisowki-2 Pharrell Williams i adidas projektuja tenisowki-3 Pharrell Williams i adidas projektuja tenisowki-4 Pharrell Williams i adidas projektuja tenisowki-5 Pharrell Williams i adidas projektuja tenisowki-6 Pharrell Williams i adidas projektuja tenisowki-7 Pharrell Williams i adidas projektuja tenisowki-8 Pharrell Williams i adidas projektuja tenisowki-9 Pharrell Williams i adidas projektuja tenisowki-10

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -Nike
- Reklama -NIke

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: