- Reklama -The Illest Instagram
Strona głównaLifestyleInnePharrell Williams wprowadza na rynek linię do pielęgnacji skóry „Humanrace”

Pharrell Williams wprowadza na rynek linię do pielęgnacji skóry „Humanrace”

Pharrell Williams znany z nieskazitelnej cery i 'zatrzymania' procesu starzenia chce teraz zaoferować swoje sekrety pielęgnacji szerszemu gronu odbiorców. Amerykański artysta wprowadza na rynek linię do pielęgnacji skóry „Humanrace”.

Pielęgnacja skóry Pharrella od lat jest źródłem zainteresowania, ponieważ każdy, kto ma oczy i ceni sobie gładką skórę, nie może wyjść z podziwu i nie docenić jego skóry (choć nie wykluczamy, że jest wampirem). Pharrell już kiedyś zdradził swoją tajemnicę mówiąc, że peelinguje swoją skórę jak szaleniec i pije dużo wody, a do tego posłuchał Naomi Cambell i jej dermatologa, który zalecił mu stosowanie samo-pieniącego się środka oczyszczającego, a także oczyszczającego toniku i środka nawilżającego.

kosmetyki pharrell williams human race 1

Pod presją środowiska postanowił samemu wprowadzić na rynek własną linię produktów do pielęgnacji skóry pod szyldem „Humanrace”. Zgodnie z tym, co już wiedzieliśmy o schemacie Pharrella, linia do pielęgnacji skóry Humanrace składa się tylko z trzech produktów: środka oczyszczającego, złuszczającego i nawilżającego.

Mało tego, utrzymując zrównoważony rozwój Humanrace, każdy element opakowania nadaje się do ponownego napełnienia i ponownego użycia, oczywiście wykonano je w ponad 50% z plastiku pochodzącego z recyklingu poużytkowego.

Zatem kiedy i gdzie kupić kosmetyki Pharrella Williamsa „Humanrace”?

Wszystkie trzy produkty trafią do sprzedaży 25 listopada i będzie je można nabyć na stronie internetowej Humanrace. Ceny będą zaczynać się od kwoty 32 USD za środek czyszczący i rosną do 46 USD i 48 USD odpowiednio za peeling i krem ​​nawilżający. Można również kupić cały zestaw za 100 USD.

kosmetyki pharrell williams human race

 

- Reklama -The Illest Instagram

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: