- Reklama -NikeNike
Strona głównaStylSneakersPharrell Williams przyłapany w ekstremalnie limitowanych adidas NMD HU „NERD”

Pharrell Williams przyłapany w ekstremalnie limitowanych adidas NMD HU „NERD”

Kilka dni temu Pharrell Williams pokazał światu całkiem nową i ekstremalnie limitowaną wersję butów adidas NMD HU „NERD”. Poniżej mamy dla Was ich dokładniejsze ilustracje.

Cały but został zabarwiony na kolor czarny, również sznurowanie oraz podeszwa będą w kolorze czarnym. Jedynym co się tu wyróżnia to napisy na górze cholewki. Na jednym bucie widzimy napis Y.O.U., a na drugim N.E.R.D., czyli nawiązanie do starej ekipy Pharrella. Dodatkowo napisy będą odblaskowe, podobnie jak akcenty na sznurówkach.

Konkretów co do ich premiery niestety nie znamy, ale spekuluje się, że widoczne tu buty powinny pojawić się podczas Complex Con na początku listopada i będą bardzo limitowane.

Pharrell Williams przylapany w ekstremalnie limitowanych adidas NMD HU NERD Pharrell Williams przylapany w ekstremalnie limitowanych adidas NMD HU NERD-1 Pharrell Williams przylapany w ekstremalnie limitowanych adidas NMD HU NERD-2 Pharrell Williams przylapany w ekstremalnie limitowanych adidas NMD HU NERD-3 Pharrell Williams przylapany w ekstremalnie limitowanych adidas NMD HU NERD-4

via yeezymafia

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -Nike
- Reklama -NIke

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: