- Reklama -NIke Black Friday NIke Black Friday
Strona głównaStylSneakersPharrell Williams w modelu Chanel x adidas Originals HU NMD

Pharrell Williams w modelu Chanel x adidas Originals HU NMD

Kolaboracja na linii Pharrell Williams Chanel wylądowała w butiku colette. Co więcej, sam Pharrell odwiedził sklep z okazji specjalnej imprezy, podczas której swoimi pracami uraczył wszystkich gości FUTURA 2000. Dodatkowo Williams postanowił wykonać samodzielny custom na swojej parce, umieszczającej na niej takie napisy jak na przykład OTHERS FIRST. 

Natomiast, jeśli chodzi o dostępność parki adidas Originals HU NMD x Chanel bez żadnego customu to obecnie na oficjalnej stronie internetowej colette, dostępny jest pre-order. Oczywiście dystrybucja jest mocno limitowana i do sprzedaży ma trafić zaledwie 500 par.

Pharrell Williams w modelu Chanel x adidas Originals HU NMD1 Pharrell Williams w modelu Chanel x adidas Originals HU NMD2 Pharrell Williams w modelu Chanel x adidas Originals HU NMD3 Pharrell Williams w modelu Chanel x adidas Originals HU NMD4 Pharrell Williams w modelu Chanel x adidas Originals HU NMD5 Pharrell Williams w modelu Chanel x adidas Originals HU NMD6 Pharrell Williams w modelu Chanel x adidas Originals HU NMD7

- Reklama -NIke Black Friday
- Reklama -NIke Black Friday

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: