- Reklama -NikeNike

adidas przedstawił oficjalnie buty Pharrell Williams 4D Runner

adidas przedstawił właśnie oficjalne zdjęcia oraz informacje dotyczące butów 4D Runner, które powstały we współpracy z ich przyjacielem od wielu lat – Pharrellem Williamsem. Do tego podano również ich datę premiery.

Ekipa spod znaku Trzech Pasków raz jeszcze bierze się za promocję technologii drukowania i powstałej w jej efekcie podeszwy. Widoczny poniżej model będzie miał cholewkę sięgającą kostek, którą wykonano z przędzy Primeknit, którą może chociażby kojarzyć z Ultraboostów. Świeże wydania będą zabarwione na kolor militarnej zieleni oraz na kolor fioletowy, które dopełniono miętową podeszwą. Kropką nad i zdaje się być metka adidas HU powiązana z amerykańskim raperem, którą umieszczono na boku kołnierza. Wracając jeszcze do cholewki – będzie ona w konstrukcji przypominającej skarpetę, czyli bez wyodrębnionych elementów i paneli, jedynie sposób tkania sprawi, że but w jednym miejscu będzie bardziej elastyczny, a w drugim wzmocniony.

Buty adidas 4D Runner, które zadebiutowały w tym roku w ramach wydań Consortium, pojawią się w sprzedaży już 20 grudnia. Szukajcie ich w oficjalnym sklepie internetowym niemieckiej marki.

pharrell williams x adidas 4d runner 1 pharrell williams x adidas 4d runner 2 pharrell williams x adidas 4d runner 3 pharrell williams x adidas 4d runner 4

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -NikeNike

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: