Od chwili swojej premiery adidas NMD nieustannie znajdują się na czołowych listach wśród najpopularniejszych modeli na rynku i niemalże każda wersja wyprzedaje się w kilka chwil. Podobnie będzie również w wydaniu powstałym z Pharrellem Williamsem.

Human Race, bo o nim tu mowa, podobnie jak wcześniejsze warianty tego modelu, posiadają białą podeszwę z pianki boost, w tym przypadku ozdobioną czarnymi ‚klockami’. Z kolei cholewka butów sięga
aż do kostki. Wykonano ją z żółtego, elastycznego materiału Primeknit i ozdobiono wymownym napisem „Human Race”. Sznurówki, w żółto-szarej kolorystyce przepleciono przez czarną, dziurkowaną klatkę, która umocowana została w bocznej części buta. Ten sposób wiązania debiutuje w tym modelu i nadaje im niepowtarzalnego charakteru.

Buty będą dostępne w limitowanej ilości już od 22 lipca w wybranych butikach na całym świecie. W sklepie adidas Originals pojawią się 25 sierpnia. Cena modelu: $240.

Pharrell Williams x adidas NMD-Human Race1 Pharrell Williams x adidas NMD-Human Race2 Pharrell Williams x adidas NMD-Human Race4

Reklama
air jordan