- Reklama -NikeNike

Pharrell Williams x adidas Tennis HU „Multicolor”

Na potrzeby sezonu wiosennego kolaboracja na linii Pharrell Williams x adidas przyniesie nam kolejną wersję Multicolor w modelu adidas Tennis HU. Poniżej sprawdzisz jego zdjęcia oraz poznasz szczegóły premiery w sklepie adidas Originals.

Jak już wspominałem będzie to kolejne wcielenie Multicolor, w którym przędza Primeknit we wszystkich kolor tęczy zdominuje lekką i przewiewną cholewkę. Warto jednak zwróci uwagę, że cały przód będzie rządzony przez kolor żółty. Do tego projektanci dorzucają kolor białawy, którego widzimy na kołnierzu oraz zapiętce, a także sznurówkach i teksturowanej podeszwie. Kropką nad i jest czarny branding na metce oraz zapiętce.

Widoczne poniżej buty Pharrell Williams x adidas Tennis HU „Multicolor” pojawią się w sklepie pod tym linkiem już w marcu bieżącego roku.

adidas Tennis Hu
Multi-Color/Multi-Color
Marzec 2018
CQ2631
$130

Pharrell Williams x adidas Tennis HU Multicolor-1 Pharrell Williams x adidas Tennis HU Multicolor-2 Pharrell Williams x adidas Tennis HU Multicolor-3 Pharrell Williams x adidas Tennis HU Multicolor-4 Pharrell Williams x adidas Tennis HU Multicolor-5 Pharrell Williams x adidas Tennis HU Multicolor-6

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -NikeNike

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: