- Reklama -Air Jordan 1 Low Neutral Grey
Strona głównaStylSneakersPharrell Williams i adidas wydają NMD Hu „ULUNTU” w wersji pomarańczowej

Pharrell Williams i adidas wydają NMD Hu „ULUNTU” w wersji pomarańczowej

Pomimo wielu nowych wydań NMD Hu, które Pharrell Williams i adidas Originals dostarczyli nam w ostatnich miesiącach, obie strony nie zamierzają zwolnić ani na chwilę. Przed Wami świeża odsłona „ULUNTU” w pomarańczowej kolorystyce.

Podobnie jak poprzednie warianty, tak i ten opiera się na konstrukcji z przędzy, którą zdobi ogromny napisu w górnych sektorach buta. U naszego bohatera jest to wspomniane wyżej ULUNTU w kolorze żółtym. Całość została zabarwiona na wyrazisty i mocny odcień pomarańczu, przy czym boczna klatka i wiązanie są w ciut jaśniejszym odcieniu. Dla kontrastu wrzucono do projektu czerń, która barwi kołnierz i wyściółkę. Wszystko to spoczywa spokojnie na bardzo wygodnej podeszwie z pianki adidas Boost.

Szczegółów związanych z oficjalną premierą butów Pharrell x adidas NMD Hu „ULUNTU” w wersji Orange nie podano jeszcze do wiadomości publicznej. Zapewne drop dobędzie się na dniach / tygodniach w sklepie pod tym linkiem.

pharrell williams x adidas nmd hu uluntu orange GY0095 1 pharrell williams x adidas nmd hu uluntu orange GY0095 2 pharrell williams x adidas nmd hu uluntu orange GY0095 3 pharrell williams x adidas nmd hu uluntu orange GY0095 4 pharrell williams x adidas nmd hu uluntu orange GY0095 5 pharrell williams x adidas nmd hu uluntu orange GY0095 6 pharrell williams x adidas nmd hu uluntu orange GY0095 7

- Reklama -NIKE FLEECE
- Reklama -Air Jordan 1 Low Neutral Grey

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: