Phenotype nie zwalnia tempa. Równo tydzień temu prezentowaliśmy Wam Raw Pack i zgodnie z informacjami, które wówczas zdobyliśmy, był to dopiero pierwszy drop z wiosennej kolekcji. Jak widać wszystko się zgadza, ponieważ dzisiaj mamy przyjemność wrzucić do sieci kolejny projekt, który funkcjonuje pod nazwą Black Pack.

Dodatkowo i w tym przypadku, w akcji zobaczymy jeszcze lookbook w formie zdjęć, który zdecydowanie nawiązuje do klimatu całej kolekcji. Całość jest więc utrzymana w ciemnych kolorach. Natomiast, jeśli chodzi o najważniejszą część wpisu, czyli asortyment to już spieszymy z opisem tego, co możemy tutaj znaleźć.

Tym razem warszawska firma Phenotype przygotowała dla nas między innymi Anorak Jacket a dokładnie przeciwdeszczową kurtkę, wyposażoną w nadruk, nawiązujący do motywu Hex Triplet. Do tego dochodzą dwa rodzaje bluz typu hoodie z drapanej dzianiny oraz HoneyComb Terry. Na tym nie koniec zabawy, bowiem dla miłośników bomberek przyszykowano specjalne, czarne wydanie, które będzie wykonane wyłącznie na zamówienie. Kurtka ta składa się ze skórzanych rękawów i wełnianego korpusu. Nie zabraknie też koszulek a właściwie koszulki, wyposażonej w rozporki ze ścięciami po bokach. Uzupełnieniem stawki jest naprawdę spory wybór spodni. Dlatego, jeżeli najbardziej w swojej garderobie potrzebujecie właśnie tego elementu to raczej znajdziecie coś dla siebie: Cargo Zipper Pants, Dropcrotch Zipper Pants, Dualknit Sweatpants i wiele innych.

Co do dostępności tych produktów to już teraz zapraszamy Was na oficjalną stronę internetową Phenotype. Udanych zakupów!

Phenotype tym razem prezentuje drop Black Pack1 Phenotype tym razem prezentuje drop Black Pack2 Phenotype tym razem prezentuje drop Black Pack3 Phenotype tym razem prezentuje drop Black Pack4 Phenotype tym razem prezentuje drop Black Pack6 Phenotype tym razem prezentuje drop Black Pack7 Phenotype tym razem prezentuje drop Black Pack8 Phenotype tym razem prezentuje drop Black Pack9 Phenotype tym razem prezentuje drop Black Pack10

Reklama
air jordan