- Reklama -NIke Air MaxNIke Air Max
Strona głównaStylStreetwearPhenotype z jesiennym lookbookiem na 2018 rok!

Phenotype z jesiennym lookbookiem na 2018 rok!

Brand Phenotype zaprezentował właśnie najświeższy lookbook z jesienną kolekcją, przeznaczoną na ten rok. Za materiał promocyjny odpowiada Damian Denis, a przed obiektywem stanął Kamil Maciończyk.

Natomiast, jeśli chodzi o sam asortyment to można powiedzieć, że spotkamy tutaj całą paletę jesiennych kolorów. Największy nacisk położono na bluzy z kapturem oraz spodnie. To co wyróżnia hoodie to przede wszystkim totalny minimalizm. Jednolite barwy, takie jak odcień beżu, czerwieni, czerni czy bieli, a do tego dochodzi jeszcze minimalistyczny branding w postaci podpisu PHENOTYPE. Jest on umieszczony w okolicy szyi. Do tego dochodzi kilka rodzajów spodni. Nie zabraknie par wyposażonych w lampasy, ale nie zabraknie też bardziej odjechany rozwiązań, w postaci pasów, które zdobią powierzchnię wybranych spodni. Na zamieszczonych fotografiach widać jeszcze kilka innych typów, które pojawią się w zbliżających się dropach.

Zapraszamy na oficjalną stronę internetową Phenotype, gdzie część produktów jest już dostępnych on-line. Udanych zakupów!

Phenotype z jesiennym lookbookiem na 2018 rok!1 Phenotype z jesiennym lookbookiem na 2018 rok!2 Phenotype z jesiennym lookbookiem na 2018 rok!3 Phenotype z jesiennym lookbookiem na 2018 rok!4 Phenotype z jesiennym lookbookiem na 2018 rok!5 Phenotype z jesiennym lookbookiem na 2018 rok!7 Phenotype z jesiennym lookbookiem na 2018 rok!8 Phenotype z jesiennym lookbookiem na 2018 rok!9 Phenotype z jesiennym lookbookiem na 2018 rok!10 Phenotype z jesiennym lookbookiem na 2018 rok!11 Phenotype z jesiennym lookbookiem na 2018 rok!12

- Reklama -Nike Air Force 1
- Reklama -NIke Air Force 1

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: