Po informacjach o zmianie lokalizacji Sneakerness Warsaw oraz rejestracji na event, która daje możliwość wygrania kilku nagród, przyszła pora na przedstawienie sponsorów oraz partnerów.

Na pierwszy ogień leci marka PUMA oraz sklep sneakerstudio. Puma ma dla was niespodziankę. Chcielibyście, żeby w waszej szafie pojawiły się nowe Blaze of Glory, Disc czy kultowe Suede? Może marzy wam się kolaboracja z Vashtie, ALIFE czy ICNY? Nic prostszego! Jeśli zarejestrujecie się na Sneakerness Warsaw, to weźmiecie udział w losowaniu jednej z sześciu par butów Puma z najnowszej kolekcji! Wystarczy podać swoje imię, nazwisko, e-mail i co najważniejsze rozmiar buta. Potem wystarczy już tylko czekać na mail z informacją, że to ty wygrałeś wybraną parę.

SneakerStudio to nowo otwarty krakowski sneakersowy koncept z wielkimi aspiracjami i jeszcze większymi wizjami. Stara część Krakowa i ubiegłowieczna kamienica, w której mieści się sklep stacjonarny, pozwoliły na powstanie niebanalnego i bardzo indywidualnego miejsca. Sklep mieści się w Krakowie na ul. Starowiślnej 55/3 oraz 19 i 20 Września na Sneakerness!

puma_09-09

 

Reklama
air jordan