- Reklama -NikeNike

Pierwsze dokładne zdjęcia adidas Yeezy Boost 350 V2 „Asriel”

Na tegoroczną jesień i zimę Kanye West i adidas przygotowali pokaźną kolekcję rozmaitych kolorystyk adidas Yeezy Boost 350 V2. Pokazywaliśmy już pierwsze dokładne zdjęcia wariantu „Eliada”, a za chwilę odbędzie się premiera kolorystyki „Zyon”. Kolejną opcją, która już niedługo wpadnie na sklepowe półki jest bohater tego wpisu, czyli wersja zatytułowana „Asriel”.

Można śmiało rzecz, że będzie to jedna z popularniejszych wersji, a to ze względu na zastosowane barwienia przędzy Primeknit. Górne partie cholewki po stronie zewnętrznej będziemy mieli w odcieniach szarości, a czym niżej i bliżej podeszwy tym bardziej będzie to przechodziło w czerń. Najciemniejszym elementem projektu będzie boczna smuga oraz antracytowe sznurówki. Wszystko to zostanie osadzone na podeszwie w jasnym, żółtawym odcieniu. Oczywiście w środku znajdziemy wygodną piankę Boost.

A kiedy możemy się spodziewać nowych adidas Yeezy Boost 350 V2 „Asriel” w oficjalnym sklepie adidas? Szykujcie fundusze już na wrzesień bieżącego roku. Czyżby było to idealne wydanie na początek roku szkolnego / akademickiego?

adidas Yeezy Boost 350 V2 Asriel 1 adidas Yeezy Boost 350 V2 Asriel 2 adidas Yeezy Boost 350 V2 Asriel 3

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -NikeNike

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: