Plotki o kolaboracji Supreme x Louis Vuitton czyli dwóch ikon streetwearu i mody krążą w sieci już od kilku tygodni. Dziś jednak możemy Wam przedstawić pierwsze dokładniejsze fotografie ich zbliżającej się wspólnej kolekcji, która zapowiada się, że będzie ogromna.

Jak widać na załączonych w tym artykule zdjęciach nie skończy się na kilku pozycjach z logotypem obu marek. Widzimy tu między innymi taki asortyment jak chociażby torby, plecaki, saszetki, a także torebki, portfele oraz wszelkiego rodzaju pokrowce na elektronikę czy karty i pieniądze. Jest tego dosłownie multum i chyba każdy wybrałby coś dla siebie. Pod warunkiem oczywiście udałoby się mu to dostać i starczyłoby funduszy. Do tego dochodzą jeszcze walizki, buty, rękawiczki oraz paski i czapki. Ba! Będą nawet kije baseballowe, scyzoryki, breloki i wszelkiego rodzaju akcesoria.

Zapowiada się mocna dostawa. Kolejki pod sklepami Supreme w Nowym Jorku na Soho, czy też w Londynie i Paryżu ustawią się zapewne na tydzień przed premierą. Istnieje też duże ryzyko zamieszek, bo ktoś nagle będzie chciał znaleźć się bliżej drzwi. Zreszta zobaczcie sami na youtube co się działo przy premierze najbardziej pożądanych bluz z logotypem nowojorskiej legendy. Są trzy wyjścia – albo uzbrójcie się w cierpliwość, koce i zestaw prowiantu, albo zakupcie najleszpe i najdrższe boty do zakupów online, bo raczej samemu się nie uda dokonać zakupu poprzez ich stronę internetową, albo szykujcie wypłatę i zaciągajcie kredyt pod zastaw mieszkania, ponieważ ceny na ebay sięgną astronomicznych poziomów. Taka rada od nas, produkty obu firm, które pojawiają się na aukcjach bardzo często mogą być podróbkami. Na sto procent nie polecam odwiedzin aliexpress i tym podobnych azjatyckich witryn.

Jak tylko zdobędziemy więcej informacji o kolekcji Supreme x Louis Vuitton to od razu damy Wam znać. Śledźcie nas uważnie, postaramy się dołożyć w najbliższym czasie nie tylko oficjalne informacje, lookbook, ale podamy również datę premiery i formę dystrybucji.

via supreme_access
Reklama
air jordan