- Reklama -NikeNike
Strona głównaStylSneakersPierwsze spojrzenie na buty The Weeknd x Puma

Pierwsze spojrzenie na buty The Weeknd x Puma

Jak już wiemy od zeszłego roku, świetny muzyk The Weeknd współpracuje z firmą Puma. Dzisiaj mamy okazję spojrzeć na pierwsze zajawkowe fotografie butów, które oznaczone są sygnaturą XO.

Pierwsze wrażenie? Powiemy szczerze. Gdyby ktoś poinformował nas, że są to buty z kolekcji YEEZY Season to raczej bez zastanowienia uwierzylibyśmy. Aczkolwiek trzeba przyznać, że Puma XO są mniej toporne. W tym przypadku możemy sprawdzić kremową wersję kolorystyczną. Sam but jest masywny a cholewka leży na grubej, wysokiej podeszwie a tył wyposażono w spory zamek. Do produkcji tego obuwia użyto głównie skóry a na językach i spodzie podeszwy umieszczono charakterystyczny podpis XO.

Natomiast, jeśli chodzi o datę premiery The Weeknd x Puma to na bieżąco sprawdzajcie naszą stronę, bowiem gdy tylko coś więcej pojawi się na ten temat to na pewno damy Wam znać.

Pierwsze spojrzenie na buty The Weeknd x Puma2 Pierwsze spojrzenie na buty The Weeknd x Puma3 Pierwsze spojrzenie na buty The Weeknd x Puma4 Pierwsze spojrzenie na buty The Weeknd x Puma5 Pierwsze spojrzenie na buty The Weeknd x Puma6 Pierwsze spojrzenie na buty The Weeknd x Puma

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -Nike
- Reklama -NIke

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: