- Reklama -NikeNike
Strona głównaStylSportswearPierwsze spojrzenie na kolekcję „Exploration 1.0” od NikeLAB

Pierwsze spojrzenie na kolekcję „Exploration 1.0” od NikeLAB

Jeśli masz ochotę sprawdzić innowacje lub po prostu interesują Cię takie tematy to koniecznie musisz zobaczyć ten wpis, bowiem dzisiaj na warsztat bierzemy dość świeżą kolekcję od NikeLAB. Nosi ona nazwę Exploration 1.0 i miejmy nadzieję, że jest to dopiero wstęp do jeszcze czegoś większego. Ponadto w akcji zobaczymy jeszcze lookbook w formie zdjęć.

Natomiast, jeśli chodzi o asortyment to pełno tutaj specjalistycznych ciuchów. W akcji zobaczymy między innymi szary crewneck, wyposażony w kilka zamków (między innymi po bokach) a do tego na środku klatki piersiowej umieszczono brązowe kieszonki. Do tego dochodzą longsleeve z kapturem, posiadające bardzo cienki i przewiewny materiał. Uzupełnieniem stawki są spodenki i krótkie spodenki oraz bezrękawnik z kapturem.

Co do daty premiery to w okolicach 14 września przeglądajcie oficjalną stronę internetową Nike lub wybrane sklepy na świecie, które w swoim asortymencie posiadają produkty Nike. Zajrzyjcie między innymi do Blends.

Pierwsze spojrzenie na kolekcje Exploration 1.0 od NikeLAB1 Pierwsze spojrzenie na kolekcje Exploration 1.0 od NikeLAB2 Pierwsze spojrzenie na kolekcje Exploration 1.0 od NikeLAB3 Pierwsze spojrzenie na kolekcje Exploration 1.0 od NikeLAB4 Pierwsze spojrzenie na kolekcje Exploration 1.0 od NikeLAB5 Pierwsze spojrzenie na kolekcje Exploration 1.0 od NikeLAB6 Pierwsze spojrzenie na kolekcje Exploration 1.0 od NikeLAB7 Pierwsze spojrzenie na kolekcje Exploration 1.0 od NikeLAB8 Pierwsze spojrzenie na kolekcje Exploration 1.0 od NikeLAB9 Pierwsze spojrzenie na kolekcje Exploration 1.0 od NikeLAB10 Pierwsze spojrzenie na kolekcje Exploration 1.0 od NikeLAB11 Pierwsze spojrzenie na kolekcje Exploration 1.0 od NikeLAB12 Pierwsze spojrzenie na kolekcje Exploration 1.0 od NikeLAB13 Pierwsze spojrzenie na kolekcje Exploration 1.0 od NikeLAB14

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -Nike
- Reklama -NIke

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: