- Reklama -NIkeNIke

Pierwsze zdjęcia Air Jordan 1 High “Zoom R2T”

Jordan Brand nie zwalnia ani na sekundę jeśli chodzi o serwowanie nam nowych wersji butów Air Jordan 1. Dziś przed Wami kolejna świeżynka w postaci całkiem nowego wydania Zoom R2T.

Co do samej bryły to dostajemy tradycyjnie wysoką cholewkę, ale za to jej design jest niespotykany i wyjątkowy. Całość jest w pełni odblaskowa i z oleistymi przebarwieniami, a czarne szwy zapewniają kontrast i w atrakcyjny sposób podkreślają klasyczny design. Oprócz tradycyjnego skrzydlatego logotypu na kołnierzu pojawia się jeszcze metka Zoom na boku oraz komputerowy napis na pięcie C8082-AZ1. Z kolei na metce na języku widnieje napis Zoom Air co może zwiastować zmianę systemu amortyzacji w podeszwie na Zoom, a to oznacza o wiele lepszy komfort użytkowania. Wszystko to zostało dopełnione czarną podeszwą i sznurowaniem w tym samym kolorze.

Na tym etapie szczegóły związane z premierą butów Air Jordan 1 “Zoom R2T” owiane są tajemnicą. Jak tylko dowiemy się kiedy będą osiągalne w internetowym sklepie Jordan Brand to od razu damy Wam znać. Pierwsze plotki mówią o tegorocznym grudniu.

Air Jordan 1 Zoom R2T 1 Air Jordan 1 Zoom R2T 2 Air Jordan 1 Zoom R2T 3 Air Jordan 1 Zoom R2T 4 Air Jordan 1 Zoom R2T 5 Air Jordan 1 Zoom R2T 6 Air Jordan 1 Zoom R2T 7 Air Jordan 1 Zoom R2T 8 Air Jordan 1 Zoom R2T 9

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -NIkeNIke

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: