- Reklama -Air Jordan 1Air Jordan 1
Strona głównaStylSneakersPierwsze zdjęcia butów Parra x Nike SB Blazer Low

Pierwsze zdjęcia butów Parra x Nike SB Blazer Low

Jak się okazuje kolaboracja na linii Parra x Nike SB nie będzie się opierała jedynie na modelu Dunk Low pokazywanym jakiś czas temu, ale również na butach Blazer Low, które są bohaterem tego wpisu!

Pieter Janssen, bo tak nazywa się holenderski artysta, ponownie sięga po płótno w postaci całej białej sylwetki i montuje w niej kolorowe akcenty i elementy w barwach wykorzystywanych w swoich dziełach. Mowa tu o różu, czerwieni i kolorze niebieskim, które zostały wykorzystany nie tylko na metce na języku i wyściółce, ale przede wszystkim na frotowym bocznym Swooshu, który wygląda jakby był trójwymiarowy. Wszystko to ma zostać postawione na białej podeszwie i dopełnione białymi sznurówkami, choć w pudle powinien być drugi komplet w wyżej wspomnianych kolorach.

Konkretów jeszcze nie znamy, ale opisywane Parra x Nike SB Blazer Low powinny pojawić się w lokalnych skateshopach (w Polsce to miniramp z Poznania i SH Store w Warszawie) 26 lipca bieżącego roku. Nie wiadomo czy będą osiągalne w oficjalnym sklepie Nike SB, ale na wszelki wypadek badajcie sklep w dzień premiery.

Parra x Nike SB Blazer Low 1

- Reklama -Air Jordan 5
- Reklama -Air Jordan 5

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: