- Reklama -NikeNike
Strona głównaStylSneakersPierwsze zdjęcia butów Star Wars x adidas Ultra Boost 2019 "Millennium Falcon"

Pierwsze zdjęcia butów Star Wars x adidas Ultra Boost 2019 „Millennium Falcon”

W tym wpisie postaramy się przedstawić Wam pierwsze informacje i zdjęcia butów Ultra Boost 2019, które powstały we współpracy na linii Star Wars x adidas.

Główną inspiracją i motywem przewodnim był statek kosmiczny Millennium Falcon (Sokół Millenium), który pierwszy raz pojawia się w filmie Nowa Nadzieja, czyli IV części sagi.

Buty zaprojektowano z przędzy zabarwionej na jasny odcień szarości, którą umieszczono w górnych partiach buta, z kolei dolne i tył cholewki to przędza w kolorze ciemnoszarym. Na bokach umieszczono półprzezroczystą klatkę z trzema paskami i ciemną obwolutą. Wszystko to postawiono na niesamowicie wygodnej podeszwie Boost, które nie tylko zabarwiono na szaro, ale pokrytą grafiką przedstawiającą wspomniany wyżej statek kosmiczny. Kropką nad i są specjalne akcenty na lacelocku i końcówkach sznurówek.

Na chwilę obecną szczegóły dotyczące premiery butów Star Wars x adidas Ultra Boost 2019 „Millennium Falcon” owiane są jeszcze tajemnicą, ale powinny się pojawić bliżej premiery kolejnego filmu z sagi Gwiezdnych Wojen, która ustawiona jest na grudzień. Buty powinny pojawić się w oficjalnym sklepie adidas.

Star Wars x adidas Ultra Boost 2019 Millennium Falcon 1 Star Wars x adidas Ultra Boost 2019 Millennium Falcon 2 Star Wars x adidas Ultra Boost 2019 Millennium Falcon 3 Star Wars x adidas Ultra Boost 2019 Millennium Falcon 4

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -Nike
- Reklama -NIke

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: