- Reklama -NIkeNIke

Pierwsze zdjęcia butów Travis Scott x Nike Air Force 1

Czyżby kolejnym 'nabytkiem’ Nike po podpisaniu kontraktu przez Kendricka Lamara miał być Travis Scott? Wystąpił on podczas gali prezentującej nowe koszulki NBA.

Wystąpił on na scenie w nowych Air Force 1 Low, które mogą być modelem stworzonym w kolaboracji z muzykiem. Nie jest to jeszcze potwierdzone, ale trzymamy kciuki by doszło do produktu finalnego, bo wygląda to świetnie.

Sam but ma konstrukcję płócienną co wyróżnia go na tle innych wariantów i projektów. Dodatkowym smaczkiem są odblaskowe łączenia i wykończenia paneli, a całość postawiono na białej podeszwie z brązowym gumowym spodem. Kropką nad i nadającą projektowi charakteru są wymienne Swooshe! MOC!

Na chwilę obecną niestety jeszcze nic nie wiadomo o ewentualnej premierze, ale śledźcie nas uważnie, ponieważ będziemy jeszcze o nich wspominać.

Pierwsze zdjecia butow Travis Scott x Nike Air Force 1-1 Pierwsze zdjecia butow Travis Scott x Nike Air Force 1-2 Pierwsze zdjecia butow Travis Scott x Nike Air Force 1-3 Pierwsze zdjecia butow Travis Scott x Nike Air Force 1-4 Pierwsze zdjecia butow Travis Scott x Nike Air Force 1-5

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -NIkeNIke

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: