- Reklama -NikeNike
Strona głównaStylSneakersPierwsze zdjęcia butów Undercover x Nike Air Max 720

Pierwsze zdjęcia butów Undercover x Nike Air Max 720

Wychodzi na to, że i w tym roku japoński brand, za którym stoi Jun Takahashi pomoże Nike wystartować z nową sylwetką butów. Poniżej zobaczycie pierwsze zdjęcia projektu Undercover x Nike Air Max 720.

W 2018 roku najwięcej zainteresowania wzbudziły kolaboracyjne projekty Epic React Element 87, które pozwoliły nakręcić odpowiednie zainteresowanie modelem na długo przed jego premierą. W tym roku widzimy podobną strategię, tyle że tym razem została ona wykorzystana na świeżych Air Max 720. Zdjęcia pochodzą z tegorocznego paryskiego tygodnia mody.

Jun Takahashi i jego zespół zaprojektowali trzy wersje kolorystyczne, które bazują na podobnych rozwiązaniach. Do wyboru będziemy mieli warianty w czerni, czerwieni i w kolorze żółtym. Cechami wspólnymi jest napis „we make noise not clothes” na przezroczystej poduszce Air Max, a także nakropienie na łączniku podeszwy z cholewką i obwolucie znajdującej się na boku buta. Kropką nad i zdaje się być nazwa japońskiej marki na nosku obu wariantów.

Jak to bywa w takich przypadkach szczegóły dotyczące premiery Undercover x Nike Air Max 720 owiane są tajemnicą.

Undercover x Nike Air Max 720 0 Undercover x Nike Air Max 720 0 Undercover x Nike Air Max 720 1 Undercover x Nike Air Max 720 2 Undercover x Nike Air Max 720 3 Undercover x Nike Air Max 720 4 Undercover x Nike Air Max 720 5 Undercover x Nike Air Max 720 6

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -Nike
- Reklama -NIke

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: