- Reklama -NikeNike

Pierwsze zdjęcia Comme des Garcons SHIRT x Asics Gel Lyte III

Wracamy raz jeszcze do paryskiego tygodnia mody, a to za sprawą pokazanych tam kolaboracyjnych projektów. Ten wpis zapozna Was ze świeżymi butami Comme des Garcons SHIRT x Asics Gel Lyte III.

Przedstawiciele japońskiego domu mody wzięli na warsztat popularną oraz lubianą sylwetkę GL3 i zaserwowali coś szalonego. Bazą projektu jest coś na wzór kamuflażu, który w tym przypadku wykorzystuje odcienie różu, czerwieni, granatu oraz zieleni. Pojawia się on w miejscach, w których zazwyczaj widujemy siateczkę. Z kolei pięta, okolice wiązania oraz obudowa toeboxa to panele zabarwione na kolor szary, który pojawia się jeszcze przy okazji barwienia wyściółki. Wcześniej wspomniany wzór kamuflażu został wykorzystany również przy podeszwie, na której umieszczono biały napis Comme des Garcons SHIRT. W tym ostatnim kolorze mamy również sznurówki i boczny branding Tiger Stripes.

Oczywiście na tym etapie jeszcze nie podano szczegółów dotyczących premiery butów Comme des Garcons SHIRT x Asics Gel Lyte III, ale możemy się ich spodziewać w drugiej połowie 2020 roku.

Comme des Garcons SHIRT x Asics Gel Lyte III 1 Comme des Garcons SHIRT x Asics Gel Lyte III 2

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -NikeNike

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: