- Reklama -NikeNike
Strona głównaStylSneakersPierwsze zdjęcia Comme des Garcons x Air Jordan 1

Pierwsze zdjęcia Comme des Garcons x Air Jordan 1

Podczas minionego tygodnia w Paryżu odbył się tydzień mody, na którym prezentowano nowości na drugą połowę 2019 roku. Jedną z nowości, które przykuły naszą uwagę były buty Comme des Garcons x Air Jordan 1.

Japoński brand zdecydował się wziąć na warsztat kultowe jordanowe Jedynki i stworzył swoją własną wariację na ich temat wzbudzając wiele skrajnych emocji. Wydaje się, że nietknięta pozostała jedynie podeszwa i główne panele, ale za to dodatki i wyraziste akcenty zmieniają totalnie but, który rządził najpierw na parkietach NBA, a potem na ulicy.

Można zauważyć, że wprowadzono metalowe pierwsze i ostatnie oczka na sznurówki, a także przesadnie wydłużono język. Jednak najważniejszym dodatkiem jest zapięcie idące wokół kostki i kołnierza, które wyposażono dodatkowo w metalowe klamry i dość sporych rozmiarów oczka. Na chwilę obecną przedstawiono dwie wersje kolorystyczne: białą oraz czarną.

Oczywiście na chwilę obecną nie wiadomo czy projekt Comme des Garcons x Air Jordan 1 powstał na potrzeby pokazu mody, czy to tylko sample, a może faktycznie pod koniec roku zobaczymy te nietypowe wydania na sklepowych półkach.

Comme des Garcons x Air Jordan 1 black Comme des Garcons x Air Jordan 1 white

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -Nike
- Reklama -NIke

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: