- Reklama -NikeNike
Strona głównaStylSneakersPierwsze zdjęcia Futura x Off-White x Nike Dunk Low "Green"

Pierwsze zdjęcia Futura x Off-White x Nike Dunk Low „Green”

Pamiętacie jak Virgil Abloh pokazał dwie pierwsze kolorystyki niecodziennego projektu Futura x Off-White x Nike Dunk Low? Okazuje się, że to był dopiero początek i możemy się szykować na kolejne kolorystyki jak chociażby bohater tego wpisu, wersja „Green”.

Cały zamysł i wykonanie jest identyczne jak u opisywanych wcześniej poprzedników. Mamy zatem klasyczne niskie Nike Dunk, które w tym przypadku łączą białą górę toeboxa, boczny panel i kołnierz z zielonymi elementami wokół toeboxa, przy wiązaniu i na boku cholewki. Zielony jest również boczny Swoosh oraz spód białej podeszwy. Zatem o co tyle krzyku i gdzie tkwi wyjątkowość tego projektu? Tradycyjnie Virgil umieszcza swoją „pieczęć” w postaci napisów od wewnętrznej strony cholewki, ale do tego on i Futura dokładają wyraziste czerwone dodatkowe wiązanie zachodzące do oczek umieszczonych na bokach buta.

Oczywiście na tym etapie nie wiadomo kiedy Futura x Off-White x Nike Dunk Low „Green” pojawią się w sklepie Nike, ale trzymamy rękę na pulsie i od razu damy Wam znać jak zdobędziemy nowe informacje.

Futura x Off-White x Nike Dunk Low Green 1 Futura x Off-White x Nike Dunk Low Green 2

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -Nike
- Reklama -NIke

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: