- Reklama -NikeNike
Strona głównaStylSneakersPierwsze zdjęcia kolaboracji COMME des GARÇONS x Nike Waffle Racer

Pierwsze zdjęcia kolaboracji COMME des GARÇONS x Nike Waffle Racer

Już niedługo na sklepowych półkach pojawi się nowy kolaboracyjny projekt, w który zamieszana będzie japońska marka COMME des GARÇONS. Wzięli oni na warsztat i zaprojektowali na nowo buty Nike Waffle Racer.

Projekt jest niesamowicie prosty i bazuje tylko i wyłącznie na dwóch kolorach. Główną rolę odgrywa tu czerń, w której skąpana jest cala cholewka. But wykonano w dużej mierze z nylonu, jednakże panele na pięcie, przy sznurówkach oraz obudowa toeboxa wykonano z zamszu. Projekt dopełnia skórzana łyżwa na boku. Jedynym przełamaniem jest biały napis CDG na pięcie oraz biała metka na języku.

Na chwilę obecną nie znamy daty premiery i szczegółów na temat dostępności. Śledźcie nas uważnie, będziemy jeszcze o tym wspominać.

Pierwsze zdjecia kolaboracji COMME des GARCONS x Nike Waffle Racer-1 Pierwsze zdjecia kolaboracji COMME des GARCONS x Nike Waffle Racer-2 Pierwsze zdjecia kolaboracji COMME des GARCONS x Nike Waffle Racer-3 Pierwsze zdjecia kolaboracji COMME des GARCONS x Nike Waffle Racer-4 Pierwsze zdjecia kolaboracji COMME des GARCONS x Nike Waffle Racer-5

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -Nike
- Reklama -NIke

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: