- Reklama -NikeNike
Strona głównaStylSneakersPierwsze zdjęcia Matthew M Williams x Nike Zoom MMW 4

Pierwsze zdjęcia Matthew M Williams x Nike Zoom MMW 4

Pokaz i show jakie przedstawiło Nike z okazji nowojorskiego tygodnia mody i przede wszystkim z okazji prezentacji kolekcji przygotowanej na igrzyska olimpijskie przyniosło nam wiele zaskakujących i arcyciekawych projektów. Wystarczy tu wspomnieć chociażby Off-White x Nike Rubber Dunk czy Ambush x Nike Dunk. Do tego dwójki dokładamy właśnie buty Nike Zoom MMW 4, za projekt których odpowiedzialny był Matthew M Williams.

Twórca firmy 1017 ALYX 9SM w swoim nowym projekcie zwraca się ku brutalizmowi i rzemiośle, aby stworzyć coś, co jest niewątpliwie jednym z najbardziej agresywnych projektów, jakie widzieliśmy do tej pory. Najwięcej dzieje się tu przy podeszwie, która zdaje się być wielowarstwowa. Górna część, która wydaje się być cieńsza jest bazą do systemów amortyzacji, które znajdziemy poniżej. Pod śródstopiem umieszczono masywnie wyglądającą poduszkę Zoom, natomiast pod piętą mamy coś na wzór trampoliny. Do tego kanciasta linia, która pod palcami zadziera się do góry.

Natomiast cholewka wcale nie wygląda na spokojniejszą. Siateczkowa konstrukcja została dopełniona agresywnie wyglądającą konstrukcją na boku, spod której wyłania się ledwo widoczny Swoosh. Na przekór całemu jeżykowi projektowania jaki zastosował Matthew same sznurówki wydają się być delikatne i wręcz niepasujące do butów.

Na chwilę obecną zaprezentowano jedynie dwa warianty kolorystyczne, ale czas pokaże czy buty Matthew M Williams x Nike Zoom MMW 4 pojawią się w ogólnodostępnej sprzedaży i w kilku różnych kolorystykach. Trzymamy rękę na pulsie i jak coś to od razu damy Wam znać.

Matthew M Williams x Nike Zoom MMW 4 1 Matthew M Williams x Nike Zoom MMW 4 2 Matthew M Williams x Nike Zoom MMW 4 3 Matthew M Williams x Nike Zoom MMW 4 4 Matthew M Williams x Nike Zoom MMW 4 5

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -Nike
- Reklama -NIke

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: