- Reklama -Nike WyprzedazNike Wyprzedaz
Strona głównaStylSneakersPierwsze zdjęcia nowych sacai x Nike LDWaffle "Black"

Pierwsze zdjęcia nowych sacai x Nike LDWaffle „Black”

Chyba powoli wszyscy pogodzili się z losem, że nie udało się zakupić butów sacai x Nike LDWaffle z dwóch tegorocznych dostaw, ale na nasze szczęście obie strony zapowiadają kolejne wspólne projekty. Przed Wami pierwsze zdjęcia nowej wersji „Black”.

Projekt będzie bazował na tym samym pomyśle co poprzednie wersje, czyli połączenie dwóch butów w jedną cholewkę. Poprzez taki zabieg otrzymujemy niemalże wszystkie elementy i panele w podwójnej liczbie. Jednakże Chitose Abe, założycielka japońskiej marki sacai, zdecydowała się wprowadzić kilka zmian. Po pierwsze nowy wariant będzie zdecydowanie spokojniejszy i bardziej stonowany, ponieważ całość zabarwiono na jeden kolor – czarny, a jedynie podeszwy będą w kolorze białym. Natomiast drugą znaczącą zmianą są nowe materiały, siateczkę zastąpiono nylonem i dorzucono panele z szorstkiego grubego zamszu.

Oczywiście na tym etapie za wcześnie mówić o szczegółach związanych z premierą, ale jak tylko zdobędziemy pierwsze informacje to od razu damy Wam znać. Zatem do tego czasu obadajcie poniżej wklejone zdjęcia butów sacai x Nike LDWaffle „Black”.

sacai x Nike LDWaffle Black 1 sacai x Nike LDWaffle Black 2 sacai x Nike LDWaffle Black 3 sacai x Nike LDWaffle Black 4

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

Sourcealeclvn
- Reklama -Nike Wyprzedaz
- Reklama -NIke Wyprzedaz

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: