- Reklama -Nike WyprzedazNike Wyprzedaz
Strona głównaStylSneakersPierwsze zdjęcia Vivienne Westwood x Asics Gel-Saga

Pierwsze zdjęcia Vivienne Westwood x Asics Gel-Saga

Jeśli chodzi o kolaboracje to Asics w ostatnim czasie raczej stoi z boku, ale dziś mamy dla Was dokładne zdjęcia butów Vivienne Westwood x Asics Gel-Saga.

Vivienne Westwood to angielska projektantka mody i biznesmenka, która w dużej mierze wywarła ogromny wpływ na współczesną modę punk i nowej fali. W najnowszym projekcie zdecydowała się postawić na kolorowe grafiki mocno wzorowane na renesansowej sztuce. Widzimy je nie tylko na tyle cholewki, ale również na wkładkach oraz spodzie przezroczystej podeszwy. Pozostała część cholewki to beżowy zamsz, któremu towarzyszy biała siateczka oraz niebieski branding na bokach buta. Kropką nad i są ciemnożółte akcenty oraz język w tym samym kolorze.

Na chwilę obecną szczegóły dotyczące premiery butów Vivienne Westwood x Asics Gel-Saga owiane są jeszcze tajemnicą. Jak tylko dowiemy się czegoś nowego to od razu damy Wam znać.

Vivienne Westwood x Asics Gel-Saga 1 Vivienne Westwood x Asics Gel-Saga 2 Vivienne Westwood x Asics Gel-Saga 3 Vivienne Westwood x Asics Gel-Saga 4 Vivienne Westwood x Asics Gel-Saga 5 Vivienne Westwood x Asics Gel-Saga 6 Vivienne Westwood x Asics Gel-Saga 7 Vivienne Westwood x Asics Gel-Saga 8 Vivienne Westwood x Asics Gel-Saga 9

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -Nike Wyprzedaz
- Reklama -NIke Wyprzedaz

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: