To już się dzieje można by rzec!!! Mianowicie jeden z najlepszych seriali z ubiegłego roku, wraca na szczęście w 2017 z kontynuacją. O jakim tytule mowa? Oczywiście o Stranger Things. Produkcji braci Duffer, która była objawieniem 2016 roku. Co więcej, jest to serial z gatunku, gdzie wszystkie odcinki musisz obejrzeć jednego dnia a dzięki platformie Netflix jesteś w stanie to zrobić, bo Stranger Things wciąga w 100 procentach, dzięki kapitalnej atmosferze, historii i klimatycznej muzyce.

W sieci pojawiło się zajawkowe zdjęcia, na którym dokładnie widzimy naszego ulubieńca bez zębów Dustina. Na drugim planie znajduje się Mike oraz Lucas. Ponadto dzięki tej fotografii wiadomo, że chyba będziemy mieli do czynienia ze sceną związaną z balem przebierańców, gdyż nasza ekipa wygląda jak Pogromcy Duchów.

Oprócz tego na oficjalnym koncie Stranger Things na Twitterze, umieszczono zdjęcia nawiązujące do pogody. Czyżby chodziło o datę emisji?

67-58=9, 50-42=8 i ciśnienie barometryczne 30-13=17. Chyba tylko miłośnicy teorii spiskowych na temat śmierci 2Pac’a są w stanie udzielić nam odpowiedzi…

Reklama
air jordan