- Reklama -NikeNike
Strona głównaLifestyleWydarzeniaPitti Uomo zostało przełożone na wrzesień bieżącego roku

Pitti Uomo zostało przełożone na wrzesień bieżącego roku

Pitti Uomo jest kolejnym modowym wydarzeniem, które zostało przełożone ze względu na zagrożenie związane z wirusem. Pierwotna data ustawiona była na czerwiec 2020r.

Pitti Uomo to najważniejsze międzynarodowe wydarzenie związane z kolekcjami odzieży męskiej i akcesoriów oraz miejsce, w którym często rozpoczyna się nowe projekty mody męskiej. Wydarzenie trwające kilka dni odbywa się we włoskiej Florencji.

Przełożenie daty wydarzenia zostało ogłoszone w oświadczeniu zarządu Pitti Imagine, w którym wyjaśniono, że decyzja została podjęta „biorąc pod uwagę rozwój zagrożenia wirusowego we Włoszech i na całym świecie oraz w świetle konkretnych decyzji związanych ze środkami ograniczającymi produkcję, działalność handlową oraz przepływ osób”.

Zatem kiedy odbędzie się Pitti Uomo we Florencji? Wedle nowych zapowiedzi musimy się szykować na okres od 2 do 4 września bieżącego roku.

Decyzja o przełożeniu Pitti Uomo pojawiła się tydzień po tym jak zostały odwołane Paris Couture Week, a także męskie tygodnie mody w Paryżu i Londynie. Z kolei mediolański tydzień mody męskiej został przełożony z czerwca na wrzesień.

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -Nike
- Reklama -NIke

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: