- Reklama -Nike Air MaxNike Air Max

Pitti Uomo zostało przełożone na wrzesień bieżącego roku

Pitti Uomo jest kolejnym modowym wydarzeniem, które zostało przełożone ze względu na zagrożenie związane z wirusem. Pierwotna data ustawiona była na czerwiec 2020r.

Pitti Uomo to najważniejsze międzynarodowe wydarzenie związane z kolekcjami odzieży męskiej i akcesoriów oraz miejsce, w którym często rozpoczyna się nowe projekty mody męskiej. Wydarzenie trwające kilka dni odbywa się we włoskiej Florencji.

Przełożenie daty wydarzenia zostało ogłoszone w oświadczeniu zarządu Pitti Imagine, w którym wyjaśniono, że decyzja została podjęta „biorąc pod uwagę rozwój zagrożenia wirusowego we Włoszech i na całym świecie oraz w świetle konkretnych decyzji związanych ze środkami ograniczającymi produkcję, działalność handlową oraz przepływ osób”.

Zatem kiedy odbędzie się Pitti Uomo we Florencji? Wedle nowych zapowiedzi musimy się szykować na okres od 2 do 4 września bieżącego roku.

Decyzja o przełożeniu Pitti Uomo pojawiła się tydzień po tym jak zostały odwołane Paris Couture Week, a także męskie tygodnie mody w Paryżu i Londynie. Z kolei mediolański tydzień mody męskiej został przełożony z czerwca na wrzesień.

- Reklama -Nike Air MaxNike Air Max

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: