- Reklama -NikeNike
Strona głównaStylStreetwearPlaces+Faces lecą do Dubaju, by odpalić swój drop i Pop-Up!

Places+Faces lecą do Dubaju, by odpalić swój drop i Pop-Up!

Jak się bawić to na grubo i chyba z takiego założenia wychodzi marka Places+Faces, która specjalnie z okazji nowego dropu wyruszyła do Dubaju. Może nowa dostawa to nie do końca powód tej wycieczki, bowiem oprócz tego zestawu odzieżowego, w Dubaju stanie tymczasowy Pop-Up Places+Faces.

Dlatego też, by jak najlepiej podkreślić to wydarzenie, do całości dorzucono jeszcze materiał promocyjny w postaci zdjęć oraz video-zajawkę autorstwa Philipa Sportela. Na zamieszczonych fotografiach możemy sprawdzić bluzy, które podzielono na crewnecki i hoodie oraz dresowe spodnie. Dominują takie kolory jak czerń i czerwień a co do samych wzorów graficznych to też nie ma żadnych udziwnień. Postawiono na logo Places+Faces lub nazwę firmy, wyposażoną w różne kolory. Do tego dochodzą jeszcze koszulki i przewieszane torby.

[vimeo 240210203 750 650]

Places+Faces leca do Dubaju, by odpalic swoj drop i Pop-Up1 Places+Faces leca do Dubaju, by odpalic swoj drop i Pop-Up2 Places+Faces leca do Dubaju, by odpalic swoj drop i Pop-Up3 Places+Faces leca do Dubaju, by odpalic swoj drop i Pop-Up4 Places+Faces leca do Dubaju, by odpalic swoj drop i Pop-Up5 Places+Faces leca do Dubaju, by odpalic swoj drop i Pop-Up6 Places+Faces leca do Dubaju, by odpalic swoj drop i Pop-Up7 Places+Faces leca do Dubaju, by odpalic swoj drop i Pop-Up8

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -Nike
- Reklama -NIke

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: