- Reklama -Air Jordan 1Air Jordan 1

Pleasures i Dr Martens ponownie łączą siły! Oto efekt ich kolaboracji

Zespół stworzony na linii Pleasures x Dr Martens cementuje swoją przyjaźń kolejnym wspólnym projektem. Efektem wymiany pomysłów są poniższe buty 1461 Bex.

Założona w Los Angeles w 2015 roku przez Alexa Jamesa i Vlada Elkina marka PLEASURES jest przesiąknięta muzyką, w tym grungem, metalem i punkiem. Wpadli na streetwearową scenę z mocnym przytupem, a to dzięki projektom ściśle związanym i inspirowanym życiem, pasjami i obsesjami współzałożycieli. Na przestrzeni lat nie bali się żartować, ani sięgać po kontrowersje. Wszystko po to, by pozostać autentycznym i postępowym.

Takie podejście spodobało się przedstawicielom marki Dr Martens na tyle mocno, że dziś przedstawiamy rezultat ich drugiej kolaboracji.

Na warsztacie pojawiły się buty 1461 Bex, których projekt krąży wokół muzycznych subkultur, stylu grunge lat ’90 i ducha DIY. Na sklepowych półkach pojawi się wariant z poprzebarwianą cholewką w odcieniach fioletu, które skontrastowano czernią sznurówek oraz podeszwy. Na tej ostatnie nie brakło oczywiście kultowego żółtego przeszycia.

Prezentowane poniżej buty PLEASURES x Dr. Martens 1461 Bex trafią do sklepu internetowego obuwniczej marki już 17 czerwca.

pleasures x dr martens 1461 bex 1 pleasures x dr martens 1461 bex 2 pleasures x dr martens 1461 bex 3

- Reklama -Air Jordan 5Air Jordan 5

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: