- Reklama -Nike WyprzedazNike Wyprzedaz

Duet Dr. Martens x PLEASURES przedstawia swój najnowszy projekt

Duet Dr. Martens x PLEASURES cementuje swoją dobrą znajomość nowym projektem, którym są mule Jorge, które powstały na kanwie podejścia DIY z lat ’90.

Wspomniana wyżej dwójka ostatni raz spotkała się przy okazji współpracy nad modelem 1460, a miało to miejsce w 2020 roku. O dzisiaj prezentowanym projekcie mogliśmy się dowiedzieć poprzez zajawki, które na początku roku założyciel amerykańskiej marki Alex James.

Mule wyglądają jakby były wycięte przez kogoś z normalnego buta. Pozbyto się tyłu cholewki i wprowadzono w to miejsce dodatkowe zapięcie i pasek. Klasyczna skórzana cholewka w kolorze czarnym została postawiona na czarnej podeszwie z kultowym żółtym przeszyciem. Kropką nad i jest nazwa streetwearowej marki naniesiona białą farbą na górę cholewki.

Mule PLEASURES x Dr. Martens Jorge pojawią się w sprzedaży 30 kwietnia i będą dostępne w sklepie internetowym Dr. Martens.

pleasures x dr martens jorge mule 1 pleasures x dr martens jorge mule 2 pleasures x dr martens jorge mule 3 pleasures x dr martens jorge mule 4

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -Nike WyprzedazNike Wyprzedaz

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: