- Reklama -Samsung
Strona główna Styl Sneakers PLEASURES przedstawia kolaboracyjny projekt Reebok Classic Leather Legacy

PLEASURES przedstawia kolaboracyjny projekt Reebok Classic Leather Legacy

Streetwearowy brand PLEASURES szykuje się do premiery swojego kolaboracyjnego projektu Reebok Classic Leather Legacy. W tym wpisie dowiecie się wszystkiego na jego temat.

Na warsztacie u Alexa Jamesa znalazła się stosunkowo młoda sylwetka, która czerpie garściami z dobrze wszystkim znanego modelu Classic Leather. Sprawne oko w nowoczesnej konstrukcji dostrzeże rozpoznawalne elementy ze wspomnianego wcześniej modelu.

Label z Los Angeles nowym projektem oddaje hołd swojemu kalifornijskiemu dziedzictwu. Widoczna na załączonych fotografiach limitowana kolorystyka narodziła się z miłości do kalifornijskiej pustyni.

„Mieszkając w LA, mamy zaszczyt uciec i zwiedzić piękny park narodowy Joshua Tree. Ten but był bezpośrednio inspirowany tymi wypadami” – wspomina Alex James, twórca brandu z Los Angeles.

PLEASURES x Reebok Classic Leather Legacy 1 PLEASURES x Reebok Classic Leather Legacy 2 PLEASURES x Reebok Classic Leather Legacy 3

Mówiąc dokładniej, jasne, ziemiste odcienie Joshua Tree zostały przeniesione prosto na cholewkę butów. Na konstrukcji stworzonej z kilku całkowicie odmiennych materiałów, takich jak ripstop nylon, siateczka, a także skóra i zamsz, znajdziemy odcienie szarości, beżu i alabastru. Co ciekawe na bocznym 'vector logo' zamiast napisu Reebok umieszczono nazwę streetwearowego brandu, a kropką nad i wydaje się być specjalnie zaprojektowana metka na języku.

Premiera butów PLEASURES x Reebok Classic Leather Legacy odbędzie się na ich stronie internetowej już 15 sierpnia. Natomiast globalna premiera ustawiona jest na dzień 22 sierpnia, sprawdzajcie wtedy stronę internetową Reeboka. Zatem na spokojnie zapoznaj się z poniższymi zdjęciami.

PLEASURES Reebok Classic Leather Legacy 1 PLEASURES Reebok Classic Leather Legacy 2 PLEASURES Reebok Classic Leather Legacy 3 PLEASURES Reebok Classic Leather Legacy 4 PLEASURES Reebok Classic Leather Legacy 5

 

- Reklama -Nike Blazer
- Reklama -Samsung
- Reklama -Samsung

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: